top of page
RED-JASPER1.jpg

Dogadan Gelen Enerji ile

YENILEN

file-1.jpg

YONI EGG

NEDIR?

Yoni yumurtası, yesim yumurtası ya da ask yumurtası olarak nıtelendırılen, degerli tasların bir yumurta seklinde oyularak vajina içinde kullanılması sonucu vajinayı, cinselligi ve saglıgı güçlendirir ve dengeler.
Kadınların 5.000 yıldan fazla bir süredir tas yumurtalarını kullandıkları tahmin edilmektedir. Çin Kraliyet Sarayı'nın imparatorlukları ve cariyeleri, cinsel güce ulasmak, duygusallıgı uyandırmak ve genclıge kavusmak için yesimden oyulmus yumurtalar kullanılmıstır. Yakın zamana kadar, bu eski, gizli uygulama sadece kraliyet ailesinin üyeleri için mevcuttu ve Taocu uygulayıcıları seçmek için kullanılırdı.
Sanskritçede “Yoni” kadın genitali demektir ve “kutsal alan” anlamına gelmektedir. Sembolü, eski çaglardan beri dogu kültürleri tarafından tapılan “yasam”, “yaratıcılık” ve “sevgi vermek” anlamındadır. “Yoni” terimi takdir ve farkındalık kavramları anlamında kullanılmaktadır. Batı kültüründe yoksun olan bu kavramlarla kadın vücudunun yaratıcı ve büyüleyici gücünün farkındalıgına varacaksınız.

SIPARIS VER

Yoni yumurtası hakkında herhangi bir sorun varsa veya
sıparıs hakkında bilgi almak istersen bize buradan ulasabılırsın!

Gönderildi

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Instagram Icon
bottom of page